| anonim_2270 a întrebat:

Bwna! stiti filme cu fete care isi traiesc viata prin cluburi, fumeaza..."nu sunt cuminiti" si isi dau seama tarziu.winking sper ca intelegeti ce vreau sa zic :* filmee pentru adolescentee rebele ceva. va rogggg :*:* km se numesc filmele? :*:* FUNDAA :X

5 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Chair stiu cateva foarte bune, de genul asta:
Greta
Bo
Thirteen
Twelve
The runaways
Sunt foarte frumoase si impresionante, mai ales Bo:http://www.youtube.com/watch?v=3dDOMvwyJGA
Uita-te si spune-mi ce parere ai despre ele, mie una mi-au placut muult.:x

| Def a răspuns:

Weekend cu mamalove struck

| meyou a răspuns:

Thirteen, havoc

| Jublie a răspuns:

Pretty Woman, dar mai ales Coyote Ugly. Sigur o sa iti placa!

| felisbalan a răspuns:

Stiu eu un film. Spring breakers, e foarte interesant, e vorba despre niste adolescente care doresc sa aiba banii pentru vacanta de primavara, si le vine ideea sa jefuiasca un fast food, din pacate ele sunt prinse si au mers la inchisoare dar un om le provoaca sa-l omoare pe prietenul sau si vor primi banii doriti pentru vacanta.