| zambetcald a întrebat:

Ca uniforma scolara (fete) ce ati alege : Sarafan. sau combinatia Camasa + fusta?

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Merg amândouă, le poți schimba. Când sarafanul, când cămașă+fustă.
Pa, pa.

| BruneTTe a răspuns:

Camasa si fusta.

| 123321998896768 a răspuns:

Buna! eu as alege camasa+fusta, este mai frumoasa plus ca poti schimba fusta cu pantaloni, sau alta camasa si fusta. sper ca te-am ajutat.pa-pa

| Piuliță a răspuns:

Niciuna.
uniformele scolare sa fie asa: pantaloni cu tur, un tricou larg, skateri

| adriangabor92 a răspuns:

Camasa + fusta la fete

| R_8074 a răspuns:

Niciuna. Vine oribil. Mai bine blugi simplii cu o camasa in dungi.

| asdfghjklș a răspuns:

Eu as alege camasa + fusta in loc de sarafan

| secretsisecret a răspuns:

Camasa+ fusta asa cred ca ar arata super sper ca te am ajutat

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Camasa + fusta imi place mai mult

| sonya69 a răspuns:

Camasa + fusta dar si pantaloni +fustabig grin

| black1white a răspuns:

Camasa+fusta(preferabil fusta scurta in carouri).
da un aer mai matur si mai cool tinuteiwinking