| Ninna a întrebat:

Cam cat ar costa extensiile de par artificiale? [un magazin ceva din bucuresti big grin sect. 6?big grin)

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Costa maxim 150 ron.Nu merita sa dai banii astia.Iti spun din propria experienta. Daca vrei sa ai extensii cu keratina va trebuii sa iti cumperi peste 100 de suvite. Ele nu se pot spala, nu se vopsesc, nu se indreapta(onduleaza) si cel mai important...in maxim o luna se deterioreaza(se decoloreaza) si poti sa le arunci. Sunt greu de pieptanat mai ales daca sunt incalcite. Sper ca te-am ajutat. Fundita?

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Cel mai sigur le gasesti la un mall sau la un salon de infrumusetare...

| alinutza4a a răspuns:

Magazinul Sir la parter. 3 lei o suvita ( subtire)

| aLaLa a răspuns:

Difera la calitate. Cele mai ieftine sunt pe peste tot : 5 lei.