| T30D0RA a întrebat:

Cam cât ar fi prețurile la solar (aproximativ)?

Răspuns Câştigător
| FlyJack a răspuns:

* 12 LEI SEDINTA ( 6 minute la solarele Verticale sau 8 minute la cele Orizontale)
* 100 LEI ABONAMENTUL DE 11 SEDINTE PLUS O REDUCERE DE 50% LA ECHIPAMENTUL SPORTIV "BODY LINE"

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici,
http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t842530.html
Te pup!

| ellaells a răspuns:

Sunt intre 24 lei si 100... Bineinteles si mai mult big grin

| Nedelcu_Carlos_1990 a răspuns:

Uite aici Funda te rog! 12 LEI SEDINTA ( 6 minute la solarele Verticale sau 8 minute la cele Orizontale)
* 100 LEI ABONAMENTUL DE 11 SEDINTE PLUS O REDUCERE DE 50% LA ECHIPAMENTUL SPORTIV "BODY LINE"

Pret -Colagen:
*2 lei / minut (sedinta minima este de 12 minute detalii aici.)

1sedinta/12min………………………….……………………24 Ron
1sedinta/15min………………………………….……………30 Ron
Abonament 72 minute (6 sedinte a 12 min)………………100 Ron ( rezulta doar 1.38 lei/min)

DOAR LA CENTRU SOLAR DIN TATARASI (VIS-À-VIS DE ATENEU, langa Raiffeisen Bank. Tel: 0743. 211171 sau 0232. 211171
www.centrusolar.ro

*Abonamentul este tot 100 lei (66minute sau se poate folosi din abonamentul de solar 12min=2sedinte)

***! In alte judete din tara, acest aparat are o mare cerinta si un minut costa intre 6 si 10 lei. Noi dorim sa fii multumit(a) de calitate la acelasi pret mic.

Pret Vibromasaj Power Plate original:

1minut……………………………………………………………2 Ron
1sedinta/12min………………………….……………………24 Ron
1sedinta/15min………………………………….……………30 Ron
Abonament 72 minute (6 sedinte a 12 min)………………100 Ron ( rezulta doar 1.38 lei/min)

| OanaMaria21 a răspuns:

Depinde de Oras... aproximativ 1, 20 lei min.happy