| missouri a întrebat:

Cam cat costa (in medie) o pereche de gene false? happy

6 răspunsuri:
| maftei a răspuns:

Eu mi-am pus gene false fir cu fir, buchetele, si am dat 50ron, an Galati

| pryncesSs a răspuns:

Si eu sunt in cautare de gene Fales;;).
Saptamana trecuta mi-am cumparat o pereche de gene false, foarte dragute 8-> Am dat 3 lei pe ele :)) Dar din pacate nu am putut sa mi le pun, deoarece nu aveau destul lipici pe ele, iar lipiciul din tub era uscat [; O].:@.
Apoi. m-am gandit sa imi iau o alta pereche pe care sa o pot folosi :)). si mi-am luat altele mai desee 8-> si mult mai dragutse. si am dat 10 lei;;). oriqm :-? merita.:x au lipici. iar cel din tub NU este uscat.\:d/
Si poti gasi si pe net -> http://www.genutze.ro/
Sunt chiar foarte tari` xD. Am si eu cateva perechi de aici. le poti purta de o gramada de ori. :x
Sper ca ti-am fost de ajutorr >:D

| Denise_3997 a răspuns:

Cele mai ieftine costa cam 8 lei, le ELF Cosmetics http://www.eyeslipsface.com.ro/products_ro_1_1_0_3_5-Gene-false.php

| Pitycot_8635 a răspuns:

Sun la unele magazine ABC-uri in special cu 1 leu 2 leo. Funda?!:*

| Capsunyca a răspuns:

Daca iti iei gene false care nu sunt de calitate te costa de la 10 lei in sus, daca iti iei gene false de calitate te caosta de la 30 lei in sus, poate chiar de la 50 lei in sus...Noroc in cautarea genelor false!winking

| oompaloompa a răspuns:

Cam 10 lei