| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa o placa care sa aiba si ondulator? adica ceva care sa aiba si ondulator si placa,.,,,

9 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Eu am dat 70 lei pe placa mea care are si ondulator. Dar chiar nu este buna.La ondulator, buclele nu rezista deloc si placa nu intinde bine.straight face
Te sfatuiesc sa le iei separat.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Luna trecuta i-am facut cadou prietenei mele un aparat de coafat Rowenta CF4012. Are patru stiluri de ondulator si placi ceramice. M-a costat 140 de lei.

| BUBULINA a răspuns:

| caramel_4836 a răspuns:

Buna.Pai numai presa pe care o am acum e 200 ron, sa mai fie si cu ondulator iti dai seama. te ajunge mai mult de 200 ron.Bye.

| frida0purple a răspuns:

Cam 150 lei...

| DeeVee a răspuns:

In jur de 100 lei-150 lei...

Baby.ShiNe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hoo.va multumesc mult...nu stiuh cui sa ii dau fundita...deci va dau la toate punctajul maxim sper sa nu va suparatzi.si va pup dulce mersi mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar poti sa-ti ondulezi parul direct cu placa. Si iesi mai ieftinwhistling.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam 80 lei
dar nu este buna nu indreapta bine