| mindyabusiness a întrebat:

Cam cat costa personalizarea unui tricou? Un logo de la o trupa rock m-ar interesa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de magazin. Eu am în oraș unde poți personaliza tricouri, costă 30 de lei dar mai recomandat ar fi să cumperi unul și bun decât să-l personalizezi. Sunt atâtea site-uri iar un tricou original de la o trupă costă în jur de 1 milion, dacă te-ar interesa. Faci cum crezi

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

In jur de 50 de lei, dar daca ai deja tricoul cumpărat cam 20 de lei happy

| Crux a răspuns:

Chiar dacă ai tricoul tot îți poate lua mai mult. Depinde de mărimea imprimeului.
Între 30-70 lei...depinde şi din ce oraş eşti. Eu nu am văzut sub 30 lei.