| Parker a întrebat:

Intrebarea mea e legata de personalizarea de tricouri.
Vreau sa va intreb daca v-ati personalizat vreodata tricouri, cat costa si daca v-ati dus cu poza voastra..gen pe stick..si sa poata sa o printeze pe tricou? Eu deja am tricouri simple pe care le-as putea printa..deci m-ar interesa cat ar costa printarea in sine.

6 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Fa acasa singur. Un baiat de la noi din Moldova a facut un video care arata cum sa faci asa ceva, acasa.

http://www.youtube.com/watch?v=lZ33ZjKcrVM

Pune la "cc" deodata. El vb in rusa, cc-ul mai traduce ceva insa nu tot. Bine ca el a filmat totul, o sa intelegi de minune.

Funda?

-Gratuit
-N-ai nevoie de multe materiale
-Rapid si usor
-Nivel greutate: 1 lvl :D

| 0x11111051 a răspuns:

Privind intretinerea, uitete la "Cele mai bune comentarii (Top Comments)" - sub video.

Sunt in romana scrise.

| Roxxxxi a răspuns:

O prietena a fost sa i pe printeze pe o perna o poza. A fost 25 lei

| d3men7zel a răspuns:

In mall, si da se poate te duci cu poza pe stick sau cd si costa 25-30 lei mai mult nu tongue

| aleahimk a răspuns:

Buna! Mi-am personalizat de cateva ori tricouri. Iti poti pune pe stick sau CD mesajul /poza, iti faci cum vrei sa arate de acasa. Pe mine m-a costat 20 de lei un print.

| patriiiii89 a răspuns:

Cauta pe internet, eu acolo mi-am facut cu poza! happy. Costa in jur de 25 de lei, depinde si ce vrei sa pui pe el. Bafta