| StayPositive a întrebat:

Cam cat costa sa iti aranjezi parul la coafor?(nu sa il tunda coafeza,doar sa-l aranjeze,gen sa il faca cu placa, sa il onduleze etc)

6 răspunsuri:
| IonutAxi a răspuns:

Cred ca dureaza cam 30 minute.

| IonutAxi a răspuns:

laughing cine stie cam 20 lei

| ParadiseCaroline a răspuns:

Intre 20 si 60 ron, depinde si unde e amplasat coaforul si cat de bun este.

| Xx0Elly0XxBby a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sati stringi banii si9 sa-ti iei o placa de buna calitate de aia de se foloseste la coafor ca de aia am si eu sau daca nu-ti permiti ia-ti si plateste in rate e mai bine decit sa faci drum pina la coafor si sa dai intruna cite 20 30 de lei ok sukces.papa

| Jerusalem a răspuns:

La un coafor de figuri unde e posibil sa platesti si faptul ca te asezi pe scaun langa Gina Pistol si mai platesti si tona de diplome de pe pereti a stilistului, dai cam 150 lei.La un coafor de cartier, cam 50.Pentru un coafat, intins cu placa sau bucle, chiar poti sa te duci linistita oriunde, iese la fel peste tot.Pe cuvant de om care a incercat! happy Du-te spalata la par si fara spuma/fixativ in el.

| elys_6777 a răspuns:

Pai depinde eu am dar 45 de lei dar poate fi si mai scump