Întrebare recomandată | andreea00deea a întrebat:

Cam cat costa un tratament cu keratina la salon? Am parul mediu... funda ❤️

Răspuns Câştigător
| TeodoraaaElenaaa a răspuns:

Depinde la ce tip de tratament te referi. Exista cel pentru indreptare cu keratina (rezista in jur de 3 luni), care anunge pana pe la 500-600 ron si cel pentru regenerarea parului ars, care costa vreo 50 ron, dar nu indreapta, iar rezultatele se observa de obicei dupa mai multe utilizari.

3 răspunsuri:
| GinoLANETTI a răspuns:

In jur de 200 de Lei, in functie de salon.

| RoxyRoxana99 a răspuns:

Nu e adevarat! Depinde de lungimea si desimea parului si o spun din experienta proprie. Eu am parul mediu si des iar mie mi-a ajuns 600 de lei.

| Karina47 a răspuns:

Până intr-o 100 de lei happy