| Schnitzel a întrebat:

Cam cat dureaza livrarea de la bonprix? Sunt din Galati

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Sa stii ca livrarea dureaza destul de mult. Eu cand am comandat mi-a venit cam in 3 saptamani ( si stau aproape de Galati). Parca scrie si acolo cand comanzi ca vine cam in 20 de zile,

4 răspunsuri:
| Isabellpink a răspuns:

Pai daca ai ales livrarea prin Posta Romana livrearea se face in 2 zile lucratoare iar daca ai ales un curier in 24 de ore de la comanda happy.

| Necrophagist a răspuns:

Mai bine pui ceva bani în plus şi iei ceva de la o casă de modă. Bonprix are calitatea unui 38

| salutfrate a răspuns:

2 saptamani!

| AndraUnase a răspuns:

O luna