| adeadelina9998 a întrebat:

Camasa[cu maneca scurta/indoita] peste bluza cu maneca lunga sau tricou merge doar la baieti?

4 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Buna!
Nu ar sta bine in niciun fel aceasta combinatie pe o fata, chiar daca vrei sa fi mai originala, cam bate la ochi si nu este deloc feminin!

| maryangelll a răspuns:

Eu cred ca merge si la fete dar depinde de camasa sa fie de fete si nu baieteasca.

| sasu a răspuns:

Ahh...eu sunt de acord ca merge o camasa descheiata peste un pricou in niciun caz maneca lunga dar daca ai niste blugi skini ar fi chiar perfect ca, camasa sa fie baieteasca pentru ca chiar s-au facut colectii intregi semnate de designeri cu tema femeia poate purta ceea ce poarta si un baiat daca vrei un ex remanesc :alina buzatu sau international burberry smug good luck :*

| ღKimKimmyღ a răspuns:

Depinde de camsa, sa nu fie 100% baieteasca, dar da, merge bine.winking