| MaryyaAnutzy a întrebat:

Hei tpu.am si eu o camasa cu maneca scurta ...ar merge cu un tricou? adica sa las camasa desfacuta. si sa se wada tricoul

Răspuns Câştigător
| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!

Contează cum îți place ție. Nu trebuie să le placă altora. În primul rând ție!

Dar, după părerea mea, ar merge bine. Pune-le pe tine și vezi în oglindă happy.

Sper că te-am ajutat.

Peace ^.^.

8 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Depinde si de camasa si de tricou. Daca este o camasa intr-o singura culoare simpla, tricoul poate fi unul mai colorat sau cu imprimeuri diferite. Iar daca camasa este mai colorata, tricoul ar merge unul simplu

| pastru009 a răspuns:

Buna.Nu merge.Camasa cu maneci scurte merge cu o bluza nu un tricou.Crede-ma am dreptate, indiferent ca sunt baiat am gusturi bune la imbracaminte!

| MaryyaAnutzy explică (pentru pastru009):

Mersi multhappymi-ai fost de ajutorhappy

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Si in romana si in franceza (vache) vaca tot cu,, v,, incepe, ca sa se,, vada,, ugerul.

| MaryyaAnutzy explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

Nu imi merge tasta aceea doamne...

| mariukka a răspuns:

Merge,e buna combinatia

| ioαnα a răspuns:

Camasa este in carouri?
Daca e in carouri merge perfect!