| dedfgv a întrebat:

Cand ma dau cu fond de ten pe fata arata de parca m-as fi dat cu faina... ce fond de ten imi recomandati ca sa nu mai arate asa? mentionez ca am tenul mixt(gras in zona T )

9 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Aplica o crema inainte si dupa da-te cu fond de ten. Incearca fondul de ten Vichy Normatient (55 lei) si nu folosi pudra. Sau poti incerca ceva de la Clinique, MaxFactor etc.

| danafatu a răspuns:

Avon au produse de calitate, nu mai cobiti!happy Deci, recomanda fomdul de ten calming efects pentru tenul sensibil cu probleme (cosuri, bubite, etc) sau 24 k gold care se intinde f bine. Succes!

| mabo a răspuns:

NU FOLOSI DE LA AVON! crede-ma sunt reprezentant dar fondurile de ten sunt praf.chiar daca sunt reprez avon folosesc de la oriflame giordani.e cel mai bun fond de ten pe care l-am folosit vreodata! se intinde foarte bine si nu se strange.mult succes! funda?

| steffanna a răspuns:

Incearca fond de ten lichid

| ralucutza12345 a răspuns:

Incearca-l pe cel de la Oriflame "Giordani Gold" toata lumea e innebunita dupa el. Eu tocmai mi l-am comandat :p

| Pufffx a răspuns:

Date cu lotiune tonica pe fata si dupa cu un fond de ten lichid, dar cand ti-l cumperi ia-ti o culoare care se potriveste cu tenul tau.

| iidd a răspuns:

Hehehe, si al meu e gras in zona dublu p si q.batting eyelashes

incearca de la avon ceva. happy

| BloodyM a răspuns:

Fond de ten spuma. Si eu am aceeasi problema happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fond de ten folosesti?