| dedfgv a întrebat:

Am tenul mixt(gras doar in zona T)ce fond de ten cu acoperire medie spre mare mi sar portrivi?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mihaMGB a răspuns:

Avem tenul la fel, asa ca te pot ajutahappypoti folosi fond de ten lichid indiferent de marcahappycele cu textura groasa gen spuma iti ingreuneaza tenul si in incarcahappy neaparat foloseste pudra dupa utilizarea fondului de tenhappyastfel inlaturi efectul de luciu din zona T...personal folosesc fond de ten pentru ten sensibil de la avon, nu am ten sensibil dar e cel care mi s-a potrivit cel mai bine pana acumhappysi perle ronzante pe post de pudrahappy