| Doηηa a întrebat:

Când sunt cele mai mari reduceri la articolele vestimentare(Zara,H&M,Bershka, Motivi...etc) din mall?
Oare înainte de Crăciun?
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Diaaaana a răspuns:

Dupa sarbatorihappy.In perioada cadourilor toata lumea cumpara si ei profita de asta.De obicei in ianuarie se fac reducerile pentru ca e o luna moarta din punct de vedere econimicbig grin.

| DDoctorita a răspuns:

Buna Bianca

Reducerele se fac in perioada ianuarie - februarie si iulie- august. happy

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Reducerile incep dupa 7 ianuarie pana la sfarsitul luni martie.