| blairelovesmusic a întrebat:

Ce părere aveți de brandurile urmatoare?
-Bershka
-Zara
-Stradivarius
-H&M

Când au reduceri de obicei?

Răspuns Câştigător
| haileewatson a răspuns:

H&M are tot felul de reduceri in fiecare luna. Trebuie sa fi membru pe site sau in aplicatie ca sa le vezi.
Iar compania Inditex (adica Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Pull & Bear, Oysho) au reduceri de 2 ori pe an: ianuarie-februarie si iunie-iulie.

1 răspuns:
| Totenn a răspuns:

Bershka : Haine cam ciudate. mai mult pentru adolescenti
Zara : haine bune, de calitate
H&M: haine cam proaste, calitate slaba, carpe (cand cumperi ceva e 50-50% ori e bun ori se face carpa dupa un timp scurt) dar au preturi scurte si o diversitate foarte mare de haine, h&m e bun cand vrei sa iti faci un outfit de buget sau pentru haine simple
Reduceri au mai tot timpul din cate am vazut, mai ales h&m