| anonim_4396 a întrebat:

Cand te prinde cel mai bine soarele?

5 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Dimineata intre 9-11, iar dupamiaza intre 15-17.Bafta multa.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Daca stai ca placinta-n cuptor la soare, fi sigura ca in 4zile te prinde si pe tine soarele. daca vrei bronz(in afara de cel ce se da pe garduri) treci la munca, matura prin curte, taie iarba, grebleaza. daca stai la bloc, matura prin fata blocului.si faci si voluntariat. daca faci miscare, cu atat te prinde soarele mai repedetongue

| grosumira a răspuns:

PPai eu am incercat sa ma bronzez cand a ploaT CU SOARE DAR FOARE MARUNT bine dar nu am stat in ploaie dupa aceea am iesit si am stat pe acolo am citit mam jucat pe laptopp o ora si m-a prins bine soarele!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine sau cel mai sanatos? happy ca e diferenta.
Cel mai sanatos este sa nu te expui intre orele 12-16 si sa folosesti crema cu factor de protectie Uv. Asa nu risti sa te arzi sau sa faci insolatie.

| crazyme a răspuns:

Pai da esti la plaja in apa sau cand esti uda sau am mai auzit o chestie k daca te dai cu cafea pe tine si apoi stai la soare te bronzezi f tare da nu uita de crema de protectie... paaa.