| roxxyale a întrebat:

cand te prinde cel mai bine soarele?

5 răspunsuri:
| Cristina300798 a răspuns:

Cel mai bine e sa te bronzezi de pe la 9 pana la 12.De la 12 pana pe la 4 sau 5 Soarele arde foarte tare si risti sa te arzi si sa te inrosesti.

| victorr_3274 a răspuns:

Dimineata pana pe la 12. Dupa pranz razele soarelui devin periculoase.

| RobyK2 a răspuns:

Soarele te prinde atunci cand nu alergi, sau cand alergi foarte incet.
Daca fugi cat de tin picioarele, nu te prinde, pentru ca e lent.

| roxxyale explică:

Nu ma intereseaza daca ma inrosesc. ma intere sa ma bronzez cat mai repede

| Alexu420 a răspuns (pentru roxxyale):

Pai stai toata ziua si o sa vezi cat de rau o sa te prinda happy