| KaRioKa a întrebat:

Cand v-ati epilat prima oara in zona intina? Cu ce? dau funda +voturi la toti

Răspuns Câştigător
| Yoanna_7825 a răspuns:

Pe la 14 ani. cu bigul insa nu te sfatuiesc pentru ca te iriti si nu prea arata estetic mai ales daca te duci la strand sau la mare. cel mai indicat ar fi crema sau ceara( asta daca nu iti e teama de putina usturime)

5 răspunsuri:
| chibiusa a răspuns:

La 15 ani si atunci cu crema. acum am 17 si tot cu crema ma fac.
e eficient si scapi rapid si fara durere

| LikeABossBaby a răspuns:

Buna:* eu la 11 ani big grin cu bigul pentru femei :*

| CristinasiVlad a răspuns:

Pai cu lama-dinaia de barbierit nu tedoare de loc big grin
funda?

| butterfly27 a răspuns:

Cred ca prima data pe la 16 ani, pentru ca prietenele mele erau mai mari si ele se epilau.si mergeam la plaja.atunci cu lama pupici:*

| Bloody7777 a răspuns:

Mai bine te eplezi cu crema nu simti nimic (cat as vrea sa vad faza =)
funda pls