| Eve_5601 a întrebat:

Care a incercat sau stie vreo cura de detoxifiere? Funda cea mai explicita!:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iau niste pastile pe baza de plante. "Detoxifiant" se numeste. Face parte din gama remediilor naturale ayurvedice. Are efect laxativ, diuretic si curata bine tenul.

| SăȘtiCăMereu a răspuns:

Cura lui Breush e extrem de eficienta:nu se mananca doar se bea un suc din plante pe care il gasesti la manastiri
e foarte eficienta (ajuta la cancer daca ai, previne cancerul+o gramada de boli)apropo sucul e din sfecla ca sa-l identifici(poti si slabi)