| MisterDariusBoy a întrebat:

Care ati folosit apa termala de la Vichy. e buna? va mai scapa de cosuri sau nu ajuta la nimic.

Răspuns Câştigător
| Shine a răspuns:

Am folosit-o si mi se pare destule de buna.Eu am putine cosuri deci nu iti pot garanta ca functioneaza perfect la tine, dar iti curata bine tenul si asta este un pas important pentru a scapa de orice fel de impuritati. Fiecare persoana are tenul diferit si reactioneaza diferit la anumte produse, dar cred ca o poti folosi cu incredere.:*funda?:X

2 răspunsuri:
| KateNoH8 a răspuns:

E destul de buna, dar incearca "zynerit" de prin farmacii, este foarte buna si te scapa repede de acnee

| roskata86 a răspuns:

Este foarte buna da dupa ce o folosesti o perioada de timp.la mine a facut minuni.ma spal cu apa calduta apoi usuc cu un servetel niciodata cu un prosop, apoi pulverizez apa termala. zynerit am folosit da usuca tenul si apoi cosurile reapar daca renunti la el