| chupachups1234 a întrebat:

Mi-a zis cineva ca apa termala de la Vichy este buna pentru cosuri. A incercat cineva? Ce alte produse ati mai folosit si au mers? De unde o pot cumpara?

2 răspunsuri:
| chupachups1234 explică:

Pai nu am asa cine stie ce cosuri, imi mai apar din cand in cand.

| oAdrian a răspuns:

Nu prea au efecte astea happy. cel mai bine ar fi sa te duci la un doctor dermatolog asa cum am facut si eu. s-a uitat la tenul meu si mi-a zis ca am acnee comedoniana. mi-a prescris o reteta formata din acid boric, tetraciclina, isotrexin gel, vitamina b6 si o mixtura pe care am luat`o gata preparata de la farmacie. inainte de a merge la doctor am incercat si eu ceva lotiuni. inca ceva tenul acneic nu suporta alifiile care sunt medii pentru bacterii. poti incerca crema antiacneica eritroacnol happy. mi s-a parut cea mai buna. eu zic ca totusi sa te duci la dermatolog si el iti va prescrie o reteta in functie de tenul tau. Ceea ce am scris mai sus este reteta pe care o urmez eu si deoarece nu stiu ce fel de ten ai tu nu iti recomand sa o folosesti! sper ca te-am ajutat happy