| oceanoflove a întrebat:

Care brand de creioane e mai bun NYX, golden Rose sau Purobio?

3 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

NYX

| dragodana a răspuns:

Salut!
NYX.
Golden Rose sunt pseudo-brand, nu sunt bune de nimic.
Nici n-am auzit de Purobio.
E a 3-a sau a 4-a oara cand pui intrebarea asta sub diferite forme.
Unde tot gasiti tot felul de branduri unul mai prost ca altul? Va cumparati de la acel brand, si dupa va plangeti ca de ce nu merge acel produs.
Daca vrei ceva mai ieftin incearca Makeup Revolution, Catrice sau Essence.Ieftine,dar bune si le cunoaste toata lumea.

| irinaceobanu7235 a răspuns:

Salut,cele de la NYX au o rezistenta mai mare pe termenul purtarii in schimb, si cele de la prubio au recenzii bune