| alexx22 a întrebat:

Care culoare e cea mai buna dintre acestea? http://www.flickr.com/photos/54602977@N07/

Răspuns Câştigător
| secrets a răspuns:

Prima e super, te intinereste, a doua e groaznica, a treia te cam imbatraneste(da e ok daca-ti place foarte mult)si ultima e ok, acceptabila.Numai bine!

5 răspunsuri:
| Dollicious a răspuns:

Prima si ultima!

| M3lania a răspuns:

Ultima.

| Cherilyn a răspuns:

Imi plac prima si ultima, se potrivesc cel mai bine, pentru ca iti lumineaza fata, iti dau un aspect "fresh"batting eyelashes
Acum, tu trebuie sa te decizi. [parca prima merge mai bine...whistling]

| LauraEU a răspuns:

Brown

| NesQuikk a răspuns:

Buna.
Mie imi place foarte mult prima.