| NooStresss a întrebat:

Care din parfumurile playboy play it va place mai mult? rock,sexy,lovely, spicy? care e mai dulce? mai tineresc? care persista mai mult?

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Parfumurile playboy miros dragut insa sunt foarte proaste.nu persista nici pana cand iesi afara din casa.iti recomand sa nu iti cumperi asa ceva.pretul isi spune cuvantul mai ales in cazul parfumurilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock! E dulce, miroase fain si persista.Sexy miroase cam ciudat, Lovely miroase si el bine, iar pe cel Spicy nu l-am incercat.