| bianca37 a întrebat:

Care dintre parfumuri arabesti miroase cel mai frumos pentru barbati? Dar pentru femei?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imi plac cele cu miros de santal.

| dullcat a răspuns:

Te referi la dupes? Am insotit-o pe mama la cumparaturi si a testat mai multe.Nu m-a dat nimic pe spate, iar acasa si-a dat seama ca testerul din magazin persista, pe cand ce a cumparat ea nu rezista.

| 4evergentleman a răspuns:

Nu știu dar care nu e arabesc Eros Versace mi sa părut incredibil, chiar mai șmecher decât Dior Sauvage

| NuCitescNotificari a răspuns:

Aș Mînka Salam Danam

| Andreea99911818181 a răspuns:

Sotul meu se da cu Lataffa blue oud iar eu cu Lataffa Fahkar cel cu alb. Nu o sa mirosi niciodata mai bine de atat, sotului meu ii miros hainele si dupa ce i le spal inclusiv el dupa ce se spala laughing

| Anonimuush a răspuns:

Oricare