| AliinaSomerhalder a întrebat:

Heiii TPU! Today Tomorrow Always, banuiesc ca stiti aceasta gama de parfumuri de la AVON. Vreau sa iau pentru barbati din aceasta gama si care miroase mai frumos Tomorrow sau Today. Stiti ca sunt 2 de barbati din aceasta gama si nu stiu care miroase mai bine. Help!

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Eu știu că este un singur parfum bărbătesc din această gamă, chiar își păstrează mirosul peste zi, și cele de damă la fel.
Pa, pa.

| Loryb a răspuns:

Daca acest parfum il faci cadou, vezi ce parfum a avut inainte, daca a folosit parfum sau apa de toaleta, daca era un parfum puternic sau un parfum mai discret.
Citeste mai departe: http://produse-avon.blogspot.ro/search/label/Avon%20Men

| carlyhalatz a răspuns:

Tomorrow,evident :3
tata il adora

| AliinaSomerhalder explică:

Dar Today cum e? Stie cineva? :*

| Patiiiii a răspuns:

Buna! Eu iti recomand parfumul TODAY Tomorrow Always pentru mirosul placut barbatesc.
Daca doresti sa faci un cadou il poti avea la pretul de 63 de lei impreuna cu un portofel si un ambalaj perfect pentru a fi oferit, iar daca doresti doar parfumul, il poti avea la pretul de 55 lei.
Te rog sa ma contactezi daca doresti: andy.silveer@gmail.com
Livrarea este gratuita.