| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai bine imbracata vedeta din Romania?

35 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La asta nu pot raspunde cu exactitate.Hmmm...Adela Popescuhee hee

| LoveForShania a răspuns:

Nimeni! Fiecare om se imbraca bine in felul lui, chiar daca e sau nu vedeta. Nu cred ca exista o imbracaminte care sa le placa tuturor. Sa zicem, dupa parerea mea, mie imi place cum se imbraca Anda Adam. Dar nu tuturor le place, fiecare are parerea lui. Unilor nu le plac hainele ei, altilor da. Fiecare se imbraca frumos in felul lui! Imi place cum se imbraca Adela Popescu, sau chiar si Adriana Bahmunteanu (si ea nu e vedeta, asta dovedeste ca fiecare om se imbraca in felul lui. Si multi ati raspuns ca vedetele din Romania sunt dezbracate, si e adevarat! Dar asta inseamna ca nu sunt vedete adevarate, ca sunt doar niste carpe care sunt dezbracate si ajung de rasul lumii. O vedeta adevarata s-ar imbraca cum ii place, si cu haine cat mai dragute, nu haine vulgare. Fiecare se imbraca in felul lui, cum ii place!

| crisS a răspuns:

Monica Columbeanu

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Alina Plugaru...rolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

Elena Udrea.

| Flav a răspuns:

Romeo Fantastik laughing

| Silvia a răspuns:

Poi sunt mai multe "vedete" sa zicem care se imbraca bine :Loredana, Adela Popescu, Anna Lesko, Corina, Monicaca Columbeanu (hai bine Monica:d), Geanina Corondan(chiar daca este putin ciudata), etc nu imi vin acum happy

| Silvia a răspuns:

Ar mai fi Mihaela Radulescu, Andreea Raicu, Valentina Pelinel
Vedete bine imbracate de la Hollywood sunt (in ordine):Kate Hudson, Rihanna, Gwyneth Paltrow, Fergie, Anne Hathaway, Heidi Klum, Sarah Jessica Parker, Michelle Obama, Eva Mendes, Charlize Theron happy

| sese a răspuns:

Dezbracatu

| Bianca26bb a răspuns:

Mmmmmm... adica cele putine care se imbraca?:-\...

| maryana5 a răspuns:

Aia care are cei mai multi bani laughing
Ion Tiriac? rolling on the floor

| urbanghost a răspuns:

Cea care are cele mai multe haine pe ea laughing

| ana1999 a răspuns:

Nu stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Catalina dezbracata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciudat ca intrebi asta.de obicei ''vedetele'' noastre se dezbraca. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mihaela Radulescu...nuh? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nichita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Moica columbeanu, valentina pelinel, andra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andreea Raicu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea mai tere vedeta care se imbraca calumea este puya...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adela popescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se pare ca toate vedetele se inbraca bine si frumos.Se imbraca in felul lor, fiecare are fenul lor de imbracaminte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Corina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adela popescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie mi se pare ca Adela Popescu este una dintre cele mai bine imbracate vedete din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca andreea mantea am zis si eu asatongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Paula seling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Andreea raicu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mihaela radulescu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mihaela radulescu...imi place fff mult