| AndreeaDeea1500 a întrebat:

Daca ati pupa o vedeta din romania care ar fi aceea si de ce va place aceea vedeta?

Răspuns Câştigător
| ewygirl a răspuns:

Bogdan Vladau, pentru ca seamana cu Ricky Martin si e sexy :X sau Radu Valcan (iubitul Adelei P.) big hug

9 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mîna, pe Alessandra Stoicescu, e super fata, m ai ales pe tocurile alea pe care stă la 100 de minute.

| negru30 a răspuns:

Vedeta = om - fiecare om este vedeta in felul lui - doar ca nu sta pe sticla

| ionutzul31 a răspuns:

Pe Simona Patruleasa pentru ca e... superba.Maxima de bunaciune mai bine spus :X

| AndreeaDeea1500 explică (pentru ionutzul31):

hee hee Baieti astea numai fete dezbracate visati:devil)

| ionutzul31 a răspuns (pentru AndreeaDeea1500):

1.Port un respect deosebit pentru ea, fapt pentru care nu as vedea-o dezbracata
2. Daca stiam ca voiai sa iti dau exemple de baieti, atunci asta iti dadeam, ca as fi vrut si eu o fundita sad laughing

| AndreeaDeea1500 explică (pentru ionutzul31):

Mai pun intrebari si o sat-i dau fundita daca etongue

| ionutzul31 a răspuns (pentru AndreeaDeea1500):

Bine,merci laughing

| Clarissaaz a răspuns:

Pe Smiley pentru ca il iubesc e cel mai frumos baiat din lume il ador pur si simplu il iubesclove struck:X:X:X

| AndreeaDeea1500 explică (pentru Clarissaaz):

Asa e e ff dragut:X:X:X:X inca nu dau funda mai astept raspunsuri:*puppy dog eyes