| DamiPapucii a întrebat:

Care e cea mai potrivita tinuta pentru maine(vineri) a merge in oras (Suceava)?
Funda

6 răspunsuri:
| loveinshadow a răspuns:

Niste pants scurti(daca mai sunt si rupti at.perfect) cu un maieu alb/negru stramt pe corp si unul mult mai largut sau unul cu umarul gol astfel incat sa se vada breateau de la celalalt sau poti opta pe fustita scurta! In picioare sa ai sandalutze romane/ghetute de vara tricotate. Bafta!

| ღAnonimღ a răspuns:

In Suceava e f f cald, deci iti sugerez o rochita scurta alba, rosie, cu flori, etc si parul prins in coc daca il ai lung, iar daca e scurt, il lasi cum e. Niste sandale ar fi perfecte:*
succes:*!

| deutza_2137 a răspuns:

Iti spun eu ia-ti un maieu cu spatele gol ca acesta:http://www.google.ro/......tp?/imgres pantaloni : http://www.google.ro/......tp?/imgres

| 9dianaa a răspuns:

Pantaloni scurți și maiou! big grin

| 9dianaa a răspuns:

Pantaloni scurți și maiou!; D că-i cald afară.

| VisSs a răspuns:

De parca ai merge o data pe an in oras ca taranu si tiar trebui o tinuta anume.rolling on the floor