| bebe21 a întrebat:

Care e cel mai bun salon de coafura din Suceava?

5 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Salon Gyanis Beauty Center - salon cosmetica, saloane cosmetica
Descriere: Manichiura, pedichiura, masaj, coafor, frizerie, tratamente corporale, cosmetica, modelare corporala, pictura unghii aqvarium, coafat mirese
Adresa: Suceava, str. Marasti, nr. 17 (intersectia Marasesti, parcare MPO)
Telefoane: 0748-198. 568;
Website: www.gyanisbeautycenter.ro
Email: contact@gyanisbeautycenter.ro

| marianoo a răspuns:

Carmenstyle
+4 0230 520 888

| allycat a răspuns (pentru marianoo):

L&A Style... cu siguranta... e vis-a-vis de alimentara Nordic pe b-dul George Enescu. 0748473958/0745204851

| allycat a răspuns:

Cel mai bun salon? L&A Style... cu siguranta. E situat vis-a-vis de alimentara Nordic pe B-dul George Enescu. Servicii de calitate, personalul e format din fostele stiliste de la Antobella. E cel mai bun salon... garantat!

| Sikara_Anastasia_1981 a răspuns:

In nici un caz gyani's, niste figurante si barfitoare n-am mai vazut la nici un salon, nu mai calc in veci pe acolo si munca proasta, si personal de tot rahatul