| Rose_2860 a întrebat:

Care e mai bun pentru parul degradat uleiul de masline sau de ricin?thinking

6 răspunsuri:
| jolie a răspuns:

Pentru parul degradat eu imi fac masca cu ulei de masline, 1ou, 1fiola de vitamina A si e super mie mi-a dat rezultate de la prima aplicare dar nu e rau daca pui si ulei de ricin incearca functioneaza SUCCES

| Vizitiul a răspuns:

Cel mai bun remediu pentru parul deteriorat este uleiul de ricin, este excelent pentru parul degradat de vopsiri repetate!

| Xonia a răspuns:

Eu am folosit si inca folosesc de masline
Si sunt super multumita
Pa!

| SuperGirl8 a răspuns:

Ulei de ricin clar.Sora mea si-a ars parul; din greseala cand era la coafor. poveste lunga. oricum. uleiul de ricin a ajutat'o sa'si refaca parul sa starea de dinainte.adica sa fie suuperb. sper ca te ajuta.succes':*

| 61n4 a răspuns:

Uleiul de ricin. pentru par degradat dar ajuta foarte mult si la cresterea acestuiawinking bafta eu folosesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru parul deteriorat din cate stiu eu, uleiul de masline. Uleiul de ricin ajuta la cresterea si indesirea acestuia.