| ~AleXa~ a întrebat:

Care e mai buna placa de par? Am parul ondulat...

Iata urmatoarele placi de par de care as vrea sa le iau:

http://www.webdistrib.com/img_upload/p92229z.jpg

sau

http://www.mediagalaxy.ro/catalog/index.jsp?catalogId=6& categoryId=208&itemId=17075

Astept raspunsuri!

Dau funda...:D :)

5 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

REgminton sunt cele mai bune! happy
Dar ai grija sa nu abuzezi, deoarece oricat de scumpa ar fi distruge parul happy
Kisses :*

| Lollidella a răspuns:

Eu zic sa o cumperi pe cea de la Remington pentru ca am auzit de la multe fete care isi intind parul ca cele de la Remington sunt cele mai bune happy

| dragutzyka29 a răspuns:

Pe prima o folosesc si eu si e foarte buna dar sa nu o folosesti prea mult(valabil pentru orice placa)altfel ti se arde parul

| thisissolawl a răspuns:

Eu zic ca placile de la rovenda

| Sandyrella a răspuns:

Cele mai bune placi sunt cele Remington. eu am o placa Remington sleek & curl si este super buna. sper ca te-am ajutat!