| anonim_4396 a întrebat:

Care e mai draguta dintre acestea doua? http://www.flickr.com/photos/75819401@N07/7000242851/in/ photostream

10 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu fii asa
nu trebuie sa-ti pese de ce zice lumea
uite, spre exemplu, eu nu ma machiez la scoala si lumea nu ma stie de cum arat eu machiata foarte mult(ca eu nu prea umblu cu colegele astea)
si mai aud uneori -ce fata are asta-
dar nu-mi pasa, ca nu trebuie sa o intereseze pe ea, ca doar nu o sa se marite cu mine.
stai linistita si nu-ti mai pasa atata de ce zice lumea
degeaba esti foarte frumoasa daca nu ai minte si un pic de respect

| alexx22 a răspuns (pentru nicoletalavinia14):

In primul rand, am glumit ca sunt eu in aceste poze ca sa o enervez pe cea care e obsedata de ele si doi, categoric nu o sa- mi pese de niste rautati evidente.se pare ca e cineva aici care ma uraste sincer.cine stie ce i-oi fi facut! nici eu nu vad rostul pentru care aceasta persoana se hartuieste cu mine ori de cate ori apar pe aici si, crede-ma, apar foarte rar si doar din amuzament.

| andreyyya a răspuns:

Cred ca esti obsedata de felul cum arata cele doua femei fiindca ai pus intrebarea asta de foarte multe ori si am observat ca imediat comentezi la adresa celor care cred ca satena este mai draguta. Ceea ce nu inteleg eu este ca daca nu vrei sa auzi parerile noastre si le critici tot timpul nu vad ce de mai pui aceasta intrebare. Cel mai bine ar fi sa nu mai fi atat de frustrata fara sa mai compari femeile si sa-ti traiesti viata draguta! Si pun pariu ca dupa acest raspuns o sa ma ignori pe TPU laughing cum faci si cu ceilalti useri fiindca nu suporti adevarul!

| alexx22 a răspuns (pentru andreyyya):

Iar tu esti obsedata de intrebarile mele, din cate vad.de ce te intereseaza ce fac eu aici? esti obsedata de mine?

| alexx22 a răspuns:

Eu nu ti-am scris! tu ai comentat aici fara sa te fi invitat cineva.nu imi bat eu capul cu oricine.insa nu inteleg ce e cu insultele astea.de ce apari aici si jignesti mereu fara niciun rost. ce castigi? si te rog, demonstreaza ca acest subiect si aceasta cearta te lasa indiferenta.cum? pur si simplu, ascultandu-ma si disparand o data de aici.astea sunt intrebarile mele, daca nu iti plac, evita-le. mie nu ai nimic sa imi demonstrezi.mai bine pune mana pe carte si pregateste-te pentru scoala.lasa isteriile ca nu iti da cineva de pe net dreptate in privinta afirmatiilor pe care le faci.

| Rockart a răspuns (pentru alexx22):

Eu ţi-am răspuns la întrebare, tu mi-ai dat reply-uri, eu ţi-am răspuns la ele. E ceva ce nu ai înţeles? Eu sunt foarte calmă, tu eşti cu isteriile aici. Şcoala merge foarte bine, iar tu ar trebui să fii ultima persoană care să-mi vorbească mie de asta. Nu ştiu când te-am jignit şi mai ales fără rost. Mai lasă reply-urile şi fă ceva interesant cu viaţa ta, ok? Hai baftă!

| alexx22 a răspuns (pentru Rockart):

Cam, multe reply-uri! Asta nu inteleg. Tu iti ocupi mintea cu un om pe care il socotesti prost? Eu, nu.Nu cred ca merge prea bine scoala la tine! Ma indoiesc! Unde m-ai jignit? citeste-te din nou si selecteaza singura cuvintele care te-ar jigni si pe tine.Sunt prima persoana care trebuie sa iti vorbeasca despre educatie, nu ultima.

| alexx22 a răspuns:

Numara-ti singura comentariile, te rog si randurile! Cred ca tu ar trebui sa citesti mai mult, modul tau de gandire lasa clar de dorit.Educatia asisderea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu pot sa cred ca o femeie frumoasa si "DESTEAPTA" de 30 de ani sta duminica in casa si se cearta cu niste copii pe un site. o_O

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Daca o insulta, poate vrea sa stie cine o face, nu neaparat ca se cearta. dar da, acei copii ridica tonul si nu se lasa deloc! iar cuvantul desteapta nu se pune in ghilimele! apropo, sunt o vedeta in ochii vostri sau ce tot doriti, de fapt? nu pot sa cred ca v-am atras atentia asa de mult.