| Roxana666667 a întrebat:

Care e mai frumos, parul natural sau cel vopsit?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Parul natural bineînțeles. Parul vopsit se face aspru după câteva spălări.

| anamariarot a răspuns:

Părul îngrijit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel ingrijit, daca vorbim de preferinte mie imi place mai mult parul roscat, visiniu, violet si magenta day dreaming

| Ursulet2019 a răspuns:

Buna, depinde ce cum vedem frumosul fiecare dintre noi. Ceea ce este frumos pestru mine pentru tine poate fii urat si invers
. ideea e cum te simti tu in primul rand cu parul intr-un anumit fel, sau persoana care vrea sa stie cum e mai frumos. Din punctum meu de vedere parul frumos trebyie sa fie sanatos, si pentru a fi sanatos trebuie sa fie ingrijit inainte de toate. Sper ca te am ajutat. Funda?happy

| Andrea39 a răspuns:

Depinde de fiecare persoana, de culoare naturala si de nuanta parului natural. In general parul vopsit e cam intotdeauna mai frumos(ca nuanță) pentru ca face ca parul să fie mai uniform...să nu fie într-o parte mai deschis de la soare etc... Dar depinde si de vopsea pentru ca daca acea vopsea face ca parul sa fie ca matura nu e deloc frumos