| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti!
Care fete sunt mai frumoase cele care au parul natural sau vopsit?

Răspuns Câştigător
| Barbiiiedoll a răspuns:

Da dar depinde si de tenul tau ca nbu poti sa te vopsesti blonda. daca ai tenul inchis
sau roscata...

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Natural.

| RAY a răspuns:

Te poti vopsi in curcubeu draga, fata simetrica conteaza si freza da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Natural si Vopsit happy

| schmoll a răspuns:

Niciodata nu mi-a pasat, dat cele naturale, daca e parul tau, fii mandra cum e, e al tau

| Barbiiiedoll a răspuns:

Sunt FATA!
Le plac fetele cu culoarea care le sta mai bine laughing
Dar trebuie sa iti placa tie ce culoare ai vrea sa te vopsesti
doar nu te vopsesti pentru cineva. pe vopsesti pentru tine ..si tu trebuie sa arati bine indiferent tongue
funda?batting eyelashes :*

| Jenifer97 a răspuns (pentru Barbiiiedoll):

Normal ca pentru mine ma vopsesc daca ma vopsesc, conteaza sa le placa celor din jur. tongue

| Barbiiiedoll a răspuns (pentru Jenifer97):

Da dar depinde si de tenul tau ca nbu poti sa te vopsesti blonda. daca ai tenul inchis
sau roscata...

| TudorGamer a răspuns:

Depinde cum le sta si de restul garderobei pe care o are acea fata

| Cozon3 a răspuns:

Acuma depinde. Dar intotdeauna natural e cel mai bunwinking
SIMPLE IS THE BEST

| Jenifer97 a răspuns (pentru Cozon3):

Cam asa este! puppy dog eyes

| Acheles a răspuns:

Natural,evident happy

| Bogdan-Marian_Mitroi_1991 a răspuns:

Asta este o intrebare destul de subiectiva asa ca mai degraba raspunsul este "depinde", frumusetea este in ochiul privitorului nu in gura lumii