| Giulia_7302 a întrebat:

Care e moda acum?
Ce fel de pantofii, haine, gentii sunt acum la moda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Sunt Claudia si am 12 ani. Vreau sa-ti spun ceva Giulia.Nu e la moda ce e la moda ci e la moda ce iti sta bine.Bineinteles,daca esti o fata care vrea sa fie mereu in pas cu moda cauta pe internet despre ce este la moda in acesta vara si adapteaza culorile, materialele si imprimeurile care sunt la moda la stilul tau, la ce consideri ca iti sat tie bine.Nu trebuie sa fie o anumita haina la moda care trebuie sa o porti fiindca este la moda. Dar este cava care cred ca i se potriveste oricui:sandalele romane(gladiator)

9 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Offf. Corect ar fi fost : " Ce fel de pantofi, haine, genti sunt acum la moda?" Cuvintele pantofi si genti scrie cu un singur "i"!
http://i749.photobucket.com/albums/xx136/elegantza1/genti20102.jpg
http://www.mayra.ro/assets/images/poza_articol/TL10/pliczi.jpg
http://i803.photobucket.com/albums/yy317/style11/geanta3.jpg
pantofii care se poarta in sezonul asta sunt cele cu toc foarte inalt, cu tinte, perforate sau sandale joase gladiator
si poti da si tu un search pe google scrii moda vara 2010 si sigur vei gasi ceva nu e chiar asa greu

| Jane a răspuns:

Acum sunt la moda sandalele romane (acelea cu multe cureluse) sau cele cu tinte. In materie de genti, se poarte cele supradimensionate. Cat despre haine, sunt la moda cele in dungi, fie de marinar, fie alb-negru (dar ingrasa optic, nu se poarta de catre persoanele plinute). De asemenea, colantii se poarta vara aceasta. Sper ca te-am ajutat!

| Giulia_7302 explică:

Claudia, nu rad ca esti mai mica ca mine, esti chiar mai mare.Eu am 9 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genti XL, haine cu dungi de marinar si sandale gladiator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt tot eu Claudia si daca crezi ca a fost o gluma atunci cand ti-am zis ca am 12 ani sa stii ca eu chiar atata am si sper sa ei in considerare raspunsul meu, sa nu crezi ca daca sunt unpic cam mica nu pot da sugestii foarte bune.Si eu sunt pasionata de shopping.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai esste la moda sa porti o bluza larga si nistepantaloni sus o bata mai stransa si jos totla amandoua piciore cate o bata stransa si in rest largi. asta este parerea mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracate in ce iti place si nu cere parerea altuia