| maraa_9303 a întrebat:

Care este cea mai buna ceara depilatoare?

5 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Eu am încercat multe tipuri, şi Farmec, şi Strep şi Kallos... Dintre toate, Veet mi s-a părut cea mai bună. Şi are un miros plăcut faţă de celelalte.

| beka a răspuns:

Eu d 3 ani ma epilez cu aceasta ceara, ii extraordinara, exact ca ceara d la salon;)
http://www.enatural.ro/ceara-naturala-pentru-depilare-140-g.html

| Petronela a răspuns:

Veet sau Farmec, ambele sunt foarte bune

| Carlaaa a răspuns:

Eu o folosesc pe cea de la Veet de ceva vreme si mi se pare buna.
Strep nu-mi place. are un miros neplacut.
Deci. voi ramane la Veet care pe langa ca este buna, lasa un miros placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Farmec"[asa se numeste marca]- folosesc euhappy Si are rezultate bunehappy