| oo4099 a întrebat:

Care este cea mai interesanta revista pentru adolescente?
Sau topul revistelor voastre preferate.
Adica vreau ceva cu multe sfaturi de fashion si make-up.
Fundoibatting eyelashes

4 răspunsuri:
| ??DongRi a răspuns:

La mine pe primul loc e Look e aproape toata cu articole despre fashion si apoi urmeaza Cool Girl; imi mai plac Cosmopolitan, Vogue care merita cumparate.happy

| T30D0RA a răspuns:

Cool Girlwinking

| Fluture a răspuns:

Buna.
Eu zic ca Bravo Girl e cea mai interesanta.batting eyelashes
Sau Cool girlthinking
Cele mai interesante dupa parerea mea sunt:
1. Bravo Girl
2. Bravo
3. Lumea femeilor sau liberattea pentru femei
batting eyelashes
Sper ca te-am ajutat.
Papa!:*

| AlAndalus a răspuns:

Mie personal imi place CoolGirl deoarece este mai "stufoasa" decat BravoGirl.Gasesti acolo foarte multe sfaturi de fashion si make-up dar nu numai (dragoste&sex, povestiri/experiente de viata si bineinteles siri din lumea mondena).