| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai bun fond de ten de la Avon sau Oriflame?

10 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Giordani Oriflame

| beka a răspuns:

Ideal shadelove struck

| mistikk a răspuns:

De la avon cel mai bun fond de ten este ideal shade si de la oriflame nu stiu nu folosesc de la ei

| bellekamms a răspuns:

Depinde ce varsta ai, Anew este inpotriva ridurilor, sau ideal shade

| ◕‿◕ a răspuns:

Oriflame: giordani gold fond de ten cu proprietati adaptabile, Giordani Gold fond de ten pentru fermitate; fond de ten protector Urban Shield. AVON:fond de ten calmant sau ideal shade.
depinde de tenul tau. ti le-am scris pe cele mai bune de la aceste firmewinking

| ghetuvictorita a răspuns:

Giordani de la oriflame sau very me aparute nou. Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca, caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky, calalog curent, urmator jos in dreapta.

| andreeaw a răspuns:

Depinde de tenul tau. eu ti-as recomanda sincer calming effects de la avon, sau giordani de la oriflame. daca vrei alte detalii, contaceaza-ma. happy

| Amrita a răspuns:

Avon. Cel putin, am auzit multa lume care a incercat si i`a placut.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici avon nici oriflame!
pielea normala!
bazeaza`te pe l`oreal daca chiar vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inearca Fonful de ten de la Giordani! Este cel mai bun!