| Ally a întrebat:

Care este cel mai bun rimel care face genele mai lungi?[avon, oriflame]

6 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

De ce neaparat de la Avon sau Oriflame? Sunt printre cele mai proaste firme de cosmetice. Iti sugerez sa iti cumperi :
Falsies [ fooarte bun si acum e si la reducere - 20 de lei ] - http://www.maybelline.com/......-black/000
sau
asta http://www.maybelline.com/......am-black/0 - tot 20 de lei.
Ai grija ca la ambele sunt cate 2 tipuri: waterproof [ rezistent la apa] si washable [normal]. Iti sugerez sa iti iei normal ca sa nu te lupti in fiecare seara sa-l dai jos de pe gene;))

| undercovergirl a răspuns:

Eu folosesc Color Trend de la Avon si imi este de ajutor. Daca vrei gene mai spectaculoase incearca inainte sa te dai cu rimel sa folosesti ondulatorul. Este foarte bun si iti si intoarce genele.
Succes!

| Kristina_3133 a răspuns:

Buna! Incearca Wonder las Waterproof ( rezistent la apa ) daca vrei neaparat de la Avon...dar daca nu poti incerca si rimelul The Colossal volum express de la Maybelline New York. Amandoua sunt f bune.ti le recomandwinking

| neekole a răspuns:

Super shock. Fundita?

| neekole a răspuns:

A...este de la Avon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru gene amtitor de lingi super extend de la avon.finda?big grin