| 10011993 a întrebat:

Ce rimel de la Avon sau Oriflame imi recomandati?:*

Răspuns Câştigător
| B3bytzaa a răspuns:

De la Avon eu nu iti recomdan rimeluri pentru ca mie niciunul nu mi s-a parut bun si mi-am comandat foarte multe. Unele le-am primit uscate altele nu erau deloc asa cum se spunea.Acum folosesc de la Oriflame. unul dintre ele pe care ti l-as recomanda este Wonder Lash Intense Mascara este doar 11 lei dar mie mi se pare f bunbig grin sau rimelul Very me Fat Lash Mascara. ultimul imi face niste gene :X:X.si este doar 9 leihee hee

6 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Ia de la maybelline, de la avon sunt varza, la oriflame la fel

| Gabriela2011 a răspuns:

Daca vrei sa iti intoarca genele Supercurlacious daca vrei sa para mai dese si putin mai lungi Supershock ( de la avon aman2)

| ƊöℓǨƐ a răspuns:

Eu cred ca,, SuperShock Intense''de la Avon, iar de la Oriflame ''Endless Lash ''.

| Claudiu2011 a răspuns:

Sincer nu ma pricep f f mult ca sunt baiat dar mai toate fetele folosesc Avon.e mai mediatizat decat oriflame.Si mai popular

| JusTyourLoV3 a răspuns:

Super Shock d l avon e ff bun :*