| smilerz19 a întrebat:

Care este cel mai recomandat in acoperirea cosurilor cat mai natural si sanatos? Fondul de ten sau corector?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corector
Îți recomand un corector de la Clearskin de la Avon nu știu exact cum ii zice ceva de genu baton pentru pete și coșuri parca. E ieftin, pana în 10 lei și foarte bun.

6 răspunsuri:
| Denisa a răspuns:

Daca ai cosuri cumparati Acnesol de la Farmacie. Te faci de 2 ori pe zi si in 3-4 zile vezi ca iti trec. E si ff ieftin... 10 leihappy

| hiphopbeatz a răspuns:

Corector.
pentru ca unele sunt antibacteriale, si te ajuta la vindecarea lor=)

pace si sanatate!

| hamsterx a răspuns:

Vot pentru corector!
si iti zic si de ce, fondul de ten poate sa nu iti faca bine si astfel sa iti apara si mai multe cosuri.
eu iti recomand de la oriflame un corector cu doua parti, una verde si una de culoarea pielii, cea verde are efect calmant si cealalta de acoperire.
te pup:*

| vintageheart a răspuns:

Absolut baton corector.Fondul de ten il acopera doar cateva ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunu. nu sunt naturale in primul rand ar trebui sa le storci si astepti doua zile si se usuca. Daca esti in perioada de crestere nu ar trebui sa te dai cu asa ceva (10-16 ani). eu iti recomand sa nu mai folosesti asa ceva angry. Unei prietene iau aparut 30 de cosuri pe fata din cauza la astea. angry si acum foloseste spirt dintr-acela pentru doctori inainte de operatii si i-au trecut cosurile.winking

| ramonaky25 a răspuns:

Normal, se aplica mai intai pe cos putin corector, dupa care iti dai cu fond de ten pe toata fata. Dar incearca sa-ti lasi cat mai mult fata libera, fara farduri.grabeste vindecarea cosurilor.