| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Este bun acest baton corector pentru acoperirea cosurilor? http://ro.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?pro dCode=21351

Daca l-ati folosit, puteti sa imi spuneti va rog ce efect are asupra pielii (adica daca usuca zona pe care il aplici, daca nu duce la aparitia mai multor cosuri, etc). Vreau sa precizez ca nu il folosesc des, doar pentru acoperirea a catorva cosuri.

Daca nu este bun, astept alte recomandari ale voastre!

Răspuns Câştigător
| pixie17 a răspuns:

Eu il am si este oarecum bun partea verde este bunicica si usuca cosurile eficient dupa 2, maxim 3 aplicari.Partea bej nu mi-a prea fost de ajutor deoarece acoperirea corectorului bej nu e mare.Poate depinde si de tipul tenului. Dupa mine poti sa ti-l iei deoarece consider ca nu e o risipa de bani. Daca vrei doar o acoperire a cosurilor cauta in magazine un simplu corector sau de ce nu anticearcan.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am acest baton corector si este bun...pentru tenul meu, care este destul de inchis, partea bej nu ma ajuta la nimic.Dar partea verde mi-a folosit foarte mult (rezultatele se vad dupa 4-5 zile de folosire)... sper ca ti-am fost de folos!

| TeutzaTeo a răspuns:

Da, este foarte bun. M-au ajutat ambele parti...cea verde a uscat repede cosurile(4 zile) iar cea bej le-a acoperit uniform.winking happy :* big grin