| Dragos1477 a întrebat:

Care este diferenta dintre o vopsea de barba si una normala?
Sau...ce are daca o persoana isi vopseste barba cu o vopsea normala si nu cu una pentru barba?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"ce are daca o persoana isi vopseste barba cu o vopsea normala"

ai de ales dintr-o paletă muuuuult mai largă de nuanțe

| Zuzu1991 a răspuns:

Lal, persoana v-a sti ca e un zgarcit si jumatate care vrea sa se dea marele dandy cu cioara... asta, barba vopsita cu vopsea ieftina

| Eireann a răspuns:

Pai simti si tu diferenta de textura dintre Parul din cap si barba. Vopseaua pentru barba trebuie sa fie mai puternice pentru a parrunde in firul de par.

| timidu89 a răspuns:

Nu te risca cu vopsea de par, iti poti arde barba sau sa ti se intample ceva cu pielea fetei. Foloseste vopsea speciala pentru barba.