| KaRioKa a întrebat:

Care este firma voastra de cosmetice preferata? De la ce firma folositi?

17 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Nu am o firma preferata de cosmetice. Folosesc de obicei, produse de la Bourjois, Avon si mai rar de la Rimmel si Yves Rocher. Nu folosesc produse extrem de scumpe, ci doar la preturi ok (adica, nici prea scump, nici prea ieftin si sa fie cat de cat de calitate). Tu ce firme preferi?

| BonneLess a răspuns:

Avon, e mama reprezentant si Maybelinne.

| BonneLess a răspuns:

Avon, e mama reprezentant si Maybelinne. Am facut comparatie intre un fard de pleoape de la Oriflame si Avon si rezultatul a fost ca cel de la Oriflame se strangea la ochi, iar celalalt ramanea intact.

Răspuns utilizator avertizat
| pixie17 a răspuns:

MAC, SEPHORA, Chanel(doar la fonduri de ten) si mai imi place MAYBELLINE.Eu sunt de parere ca produsule mai scumpe sunt uneori mai de calitate.

| Aliison a răspuns:

Avon și Oriflame. happy

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Avon dar mai imi plac si multe produse de la oriflame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o firma preferata.
De la Astor si Bourjois folosesc fond de ten pentru ca au o acoperire foarte buna.
De la Maybelline mascara pentru ca ofera volum genelor.
De la Seventeen farduri pentru ca sunt foarte pigmentate si dureaza peste 10 ore.

| Cherilyn a răspuns:

Nu prea folosesc eu machiaj, dar parfumurile si cremele le achizitionez de la Avon/Oriflame, respectiv Ladys happy

| Kyrie a răspuns:

Am observat ca majoritatea fetelor folosesc Avon happy

| AmanoYuno a răspuns:

Yves rocherhappy

| Ina93 a răspuns:

De la avon. e cea mai folosita
si eu sunt multumita de produsele lor

| bebelusha93 a răspuns:

Buna.De la avonhappy

| AlescandraM a răspuns:

L'oreal si mac!

| Taniok a răspuns:

Avon, da doar fond de ten si rimel)

| roxacosmetice a răspuns:

Castiga bani de buzunar si achizitioneaza cosmeticele preferate la cel mai mic pret sau chiar gratis! Cum? Cu Diva life cosmetics, o noua firma cu produse cosmetice de calitate superioara la preturi accesibile www.divalifecosmetics.ro. Pentru inscriere acceseaza http://www.divalifecosmetics.ro/register.htm? r=002460. Completand formularul, vei primi automat in 3-4 zile un catalog GRATUIT acasa. Pentru alte detalii putem vb pe id repr_cosmetice

| Mymy2000Funky a răspuns:

Avon