| anonim_4396 a întrebat:

Care este mai frumos: parul drept sau cret? happy

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu il am cret, si vreau sa-l am drept crying, sau macar ondulat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cret imi place da nuuam parul cret probabil ca nici nu stiu nimeni despre parul cret in fiiine imi place pur si simplu ca voluminos pwwp

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cret :X

| Daddy_9411 a răspuns:

Cretz!

| Deea_8310 a răspuns:

Eu cred ca ondulat e cel mai binewinking dar depinde... unora le sta bine cu parul cret, altora cu parul drept...

| ...nimeny... a răspuns:

Nu stiu ce sa zic.
Eu am parul cret
Dar am inceput sa mi-l indrept cu placa
Prietenii imi spun ca imi sta mai bine cu el cret
Eu cred ca imi sta mai bine cu el drept
E o mare dilema! Daca esti in situatia mea stii despre ce vorbesc

| bobo_5362 a răspuns:

Depinde si de fata care il poarta...

| Adriana26 a răspuns:

Eu il am foarte lung si drept. Toate prietenele mele ar vrea sa aiba parul meu. Mie mi-ar place sa-l am ondulat, mi se pare mult mai frumos...

| alexandrina_2930 a răspuns:

Doamne par cret e o tragedie nul suport.mor cind il vad in fata ochilor mei...e o napaste.cea mai urita intimplare.parul drept e frumos e super este aranjat mereu.unde parul cret aranjat doamne parca esti oo sparietoare. bufant nici incolo nici incoace. deci numi place.prefer drept cum e la mine

| dince a răspuns:

Eu il am cret si il vreau drept