| deaadeea a întrebat:

E mai frumos parul drept sau cret?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Vezi ca majoritatea vor par drept pentru ca poti sa-l faci cum vrei tu.Ma refer la freze si coafiuri.Acum cei care au parul cret normal ca le place parul lor.Dar parul cret creeaza de obicei probleme asa ca deh -fiecare cu ce are.Eu sunt asa si stiu ce vb...

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Oricum l-ai avea, e frumos.
Unora li se potrivește( sau le place) părul drept, altora cel creț.
O zi frumoasă!

| vali1985 a răspuns:

Cret.

| Ioonela a răspuns:

Mie imi place mai mult parul drept, dar eu il am cret happy

| zurick a răspuns:

Mie imi place mult cel drept...Eu am parul ondulat

| adry2001 a răspuns:

Depinde cum iti sta. mie de exemplu mi le plac ambele feluri, si chiar mi-a placut cum imi sta cu ele.

| Enanita a răspuns:

Buna!

Imi place parul drept, eu avandu-l ondulat.

Pa-pa!

| IasminaMaria a răspuns:

Parul usor cret

| xAnonimă a răspuns:

Buna.
Eu aleg parul drept, deoarece e mai usor de aranjat fata de parul cret.
Eu am parul ondulat si as fi vrut sa-l am drept.
Bafta!

| deaadeea explică:

Mie imi place cret

| GreenLoveHH a răspuns:

Mai conteza? Frumusetea interioara este cea mai importanta(sau ar trebui sa fie)!