| RainbowAndra a întrebat:

Va place parul cret sau cel drept?hee hee

Răspuns Câştigător
| Hachiko_6637 a răspuns:

Depinde.celor cu parul cret le place parul drept si invers...mie imi place parul drept sau daca ai parul lung(pana la mijloc) imi place cret(cu indulatorul)happy

25 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Drept.

| IateyourCookie a răspuns:

Categoric dreptttt

| Hikari a răspuns:

Drept.

Răspuns utilizator avertizat
| bbubby a răspuns:

Mie imi place cret marunt! parul drept il are toata lumeaoh go on banal

| IdealShade a răspuns:

Cret_+

| Lavazza_5427 a răspuns:

Eu am parul cret natural (de fapt mai ondulat) dar totusi imi place mai mult cum sta drept...
si am observat ca de obicei asta se intampla... celor cu parul drept le place cel cret...si invers tongue

| ℬaby a răspuns:

Drept love struck. Da un aer mai placut, dar nu acel drept facut cu placa, ci acela natural happy.

Eu am parul drept, putin ondulat pe deasupra happy

| yonutz1 a răspuns:

Prefer cel drept, dar nu prea conteaza.

| saidkique a răspuns:

Drept e mai cool, cret e mai dragut, dar cred ca ramane drept-ul...

| AnnaS98 a răspuns:

Cret spre ondulat, adica cu bucle multe si mai mariwinking

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Drept big grin ca atunci il pot face cret cu ondulatorul si il pot avea si drept cand vreau. daca e cret nu sta drept prea mult timp oricat l-as intinde cu placa.asa daca e drept il fac cu ondulatoru sau il pun pe bigudiuri dau cu un pic de fixativ si stawinking

| Aleqa a răspuns:

Drept...Pt ca atunci cand ma spal.ma usuc arat ca.hee hee
Si mereu il vreau drept.nu mereu mi-l fac pentru ca na.se poate toci parul.tongue

| Pandicorn123 a răspuns:

Ondulat sau cu bucle

| Missdaydreaming a răspuns:

Poate intrebarea e pentru baieti, dar ca om de pe Terra iti spun: un par natural si sanatos e mult mai frumos decat unul coafat si indreptat in inbuclat pana la arderewinking

| anonimabubulina a răspuns:

Cret,il ador :X

| deea_2716 a răspuns:

Eu am parul cret dar imi place mai mult cel drept.

| 17RauL17 a răspuns:

Cret!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul cret, parul drept si-l poate face toata lumea, cel cret natural e superb love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de forma fetei, mie imi place parul pufos si cu bucle ori undulat putin.

| xCraziiGurllx3 a răspuns:

X.Aman2 sunt frumii

| Dianna_6379 a răspuns:

Imi place parul drept.:X Mie imi sta mai bine cu parul drept decat cret.big grin

| Twix_8297 a răspuns:

Prefer parul drept happy

| lory_6307 a răspuns:

Hmmmmmm il prefer pe cel cret